Jak TICKLESS funguje?

 

TICKLESS

šetrný k životnímu prostředí / netoxický / bez přítomnosti chemických látek nebo pachů

 

TICKLESS vyzařuje řadu ultrazvukových pulzů vlnové délky přibližně 40 kHz, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale dokážou narušit schopnost orientace u klíšťat a blech a tím je odpuzovat. Produkty TICKLESS jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují chemikálie ani neuvolňují pachy. Jsou bezpečné pro každého.

pik_tick_all

Ultrazvuková vlna je akustickou (zvukovou) energií, která se pohybuje v prostoru ve formě vln s frekvenčním rozsahem mimo rozsah lidského sluchu.
Zvuky, které lidé mohou vnímat se pohybují v rozmezí 20 - 20.000 Hz. Domácí zvířata jsou schopna slyšet zvuky ultrazvukové frekvence až 37 kHz.

sound

Produkty TICKLESS byly testovány v roce 2012 laboratoří lékařské mikrobiologie a infekčních nemocí University v Camerinu. Prováděné testy prokázaly účinnost TICKLESS ultrazvukové technologie a italskou univerzitou bylo vydáno osvědčení potvrzující tuto účinnost.

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení